O nas

Firma PRO-MEBLE TECHNOLOGIA MEBLARSTWA istnieje na polskim rynku meblowym już od 2012 roku. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w produkcji mebli na wymiar, wykonanych według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Tworzymy między innymi meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, medyczne itp. Ponadto zajmujemy się również produkcją szaf, garderób i blatów kompozytowych.

Jednym z najważniejszych filarów firmy jest zespół wykwalifikowanych fachowców, wykazujących się ogromnym doświadczeniem w branży meblarskiej. Firma PRO-MEBLE oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług - od dokonania precyzyjnych pomiarów i opracowania projektu, poprzez realizację i montaż mebli. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz terminowość. Jako jedna z nielicznych firm stolarskich działających na polskim rynku dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co w połączeniu z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów oraz najnowocześniejszych rozwiązań, pozwala nam osiągnąć efekt zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Działamy na terenie Bydgoszczy, okolic i województwa kujawsko-pomorskiego.

Zapraszamy do współpracy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Tworzone przez nas meble na wymiar wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, co jest gwarancją wieloletniej trwałości oraz komfortowego i bezpiecznego użytkowania konstrukcji. Każdy projekt realizowany jest z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, a materiały wykorzystywane do produkcji mebli pozyskujemy wyłączenie od renomowanych producentów, takich jak: BLUM, EGGER, HETTICH,SWISS KRONO, PEKA.

ORYGINALNY DESIGN

Realizacja wykonania mebli na wymiar od samego początku skupia się na zaspokojeniu indywidualnych oczekiwań Klienta. To właśnie on decyduje między innymi o ostatecznym kształcie i wyglądzie bryły, wyborze odpowiedniego rodzaju materiału czy kolorystyce, dlatego też każdy z modeli opuszczających naszą pracownię przykuwa uwagę swoim wyjątkowym i niepowtarzalnym designem.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Działania naszej firmy w dużej mierze opierają się na wykorzystaniu innowacyjnych technologii, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność oraz komfort użytkowania mebli wykonanych pod wymiar, nawet tych najbardziej stylowych i eleganckich.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nad realizacją każdego etapu produkcji mebli na wymiar czuwa zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Przebieg współpracy prowadzony jest w sposób rzetelny i profesjonalny od samego początku aż do końca, czyli od dokonania pomiarów i przygotowania projektu, aż po wykonanie i montaż mebli, tak by efekt końcowy sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

KONKURENCYJNE CENY

Oprócz wysokiej jakości wykonania i gwarancji komfortowego użytkowania mebli oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dzięki temu każdy z naszych Klientów ma szansę na zaaranżowanie funkcjonalnego i stylowego wnętrza, dostosowanego do swoich potrzeb, gustu oraz budżetu.