Konsultacje

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

KROK 1 - SPOTKANIE

Pierwszym etapem realizacji zamówienia mebli na wymiar jest naturalnie konsultacja. Na czym polega i jak wygląda?

Celem konsultacji, czyli bezpośredniego spotkania z naszymi projektantami w studiu jest ustalenie wstępnego projektu mebli. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i życzenia, a dodatkowo także pomożemy w doborze materiałów bądź wybarwienia mebli. W tym wypadku dużą uwagę skupiamy przede wszystkim na dobrym rozplanowaniu układu mebli w danym pomieszczeniu oraz indywidualnych preferencjach Klienta, co umożliwi przygotowanie profesjonalnej i dokładnej wyceny. Ponadto w trakcie konsultacji ustalany jest również potencjalny termin realizacji zlecenia.

O jakich aspektach należy pamiętać?

KROK 2 - PRZYGOTOWANIE

Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do sukcesu! Jeśli dysponują Państwo własnym projektem wymarzonych mebli, bądź rzutem architektonicznym pomieszczenia, w którym zamontowane zostaną wykonane przez nas meble, w dużym stopniu ułatwi nam to podjęcie dalszych działań. W sytuacji, kiedy nie posiadają Państwo rzutu technicznego, wówczas wystarczy przygotowanie odręcznego rysunku przedstawiającego ogólny kształt wnętrza, wraz z jego szczegółowymi wymiarami. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, że meble powstają w oparciu o precyzyjny pomiar dokonany przez jednego z naszych wykwalifikowanych pracowników. Dlatego też nie muszą Państwo przejmować się brakiem profesjonalnie stworzonego rzutu ukazującego dane pomieszczenie.

Dbając o komfort naszych Klientów, zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego umówienia konsultacji, ustalając dzień oraz dokładną godzinę spotkania, poświęcając na nie, co najmniej jedną godzinę.

KROK 3 - WYCENA I TERMIN REALIZAJI

Kolejny etap współpracy skupia się na przygotowaniu wstępnej i szczegółowej wyceny wszystkich prac, sporządzonej na podstawie informacji oraz danych pozyskanych w trakcie przeprowadzonych konsultacji. Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny przystąpimy do ustalenia terminu montażu zamówionych mebli. Chętni mogą skorzystać z możliwości rezerwacji terminu, jeszcze przed przystąpieniem do wykonania projektu!

KROK 4 - PROJEKT

Jednym z najważniejszych etapów konsultacji jest opracowanie projektu. Na wstępie warto zaznaczyć, że wszystkie przygotowywane projekty są w pełni darmowe i co istotne, pozostają one w siedzibie firmy aż do momentu podpisania umowy. Działania naszej firmy w zakresie projektowania mebli na wymiar, skupiają się na wykorzystaniu najnowszych technologii komputerowych, umożliwiających stworzenie wizualizacji 3D, dzięki której Klienci mogą obejrzeć swoje meble w wirtualnej rzeczywistości - z każdej możliwej strony, jeszcze przed podpisaniem umowy.

KROK 5 - PODPISANIE UMOWY

Po dopracowaniu projektu oraz ustaleniu zasad współpracy, zakresu wykonywanych prac, terminu realizacji zlecenia, a także warunków płatności przychodzi czas na podpisanie umowy, po czym natychmiast przystępujemy do działania. Oprócz dokumentu otrzymają Państwo od nas listę zawierającą spis wszystkich niezbędnych materiałów, specyfikację techniczną mebli, projekty oraz kosztorys ewentualnego zakupu sprzętów AGD.

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na indywidualne konsultacje.